با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و سپرده هاي ريالي

Moassese Etebari Samen Ol Aemeh
سپرده سرمایه گذاری بلند مدت :
 سپرده سرمایه گذاری بلند مدت به سپرده ای  اطلاق می شود که اشخاص به قصد سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر نزد تعاونی تودیع می نمایند تا به میزان سرمایه خود در سود حاصل از سرمایه گذاری های تعاونی بهره مند شوند .
این نوع سپرده ها به ترتیب با نرخهای علی الحساب سالیانه (1ساله ،16%) ، (2ساله ،5/16 %) ، (3ساله ، 17 %) ، (4ساله ،5/17 %) و(5ساله ، 5/18%) افتتاح می گردد .
تعاونی اعتبار ثامن الائمه در میان موسسات مالی و اعتباری و بانکها بیشترین سود را به این نوع سپرده ها  پرداخت می نماید و هموطنان گرامی میتوانند از سود علی الحساب این نوع سپرده که به صورت روز شمار نسبت به مانده سپرده محاسبه و در اول هر ماه پرداخت میشود طبق برنامه ریزی های خود استفاده نمایند .
 دارندگان سپرده های بلند مدت می توانند در مواقع ضروری که نیاز به استفاده از قسمتی از وجه سپرده خود دارند . ضمن دریافت تسهیلات در قبال سپرده و تامین نقدینگی مورد نیاز خود از مسدود شدن سپرده قبل از سررسید و کاهش سود متعلقه به آن جلوگیری به عمل آورند . 
 
 
مدارک لازم جهت افتتاح حساب در تعاونی اعتبار ثامن الائمه (علیه السلام) :

    * داشتن حداقل 18 سال سن
    * همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی افتتاح حساب
    * اگر صاحب حساب  به سن قانونی نرسیده باشد باز کننده حساب میبایست  اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی خود و صاحب حساب و مستندات مربوط به نمایندگی قانونی خود را نیز ارائه نماید.
    * برای اشخاص حقوقی ارائه اساسنامه و کلیه مدارک و مستندات مربوط به ثبت شرکت همراه با اصل و کپی شناسنامه صاحبان امضاء مجاز شرکت الزامیست .
    * برای اتباع بیگانه همراه داشتن کارت اجازه اقامت درشهر محل سکونت الزامی می باشد .
    * واریز حداقل وجه برای افتتاح حساب 000/500 ریال می باشد .
    * افتتاح حساب دیگری نزد همان شعبه (اعم از قرض الحسنه یا کوتاه مدت) به منظور واریز سود .
    * پرداخت سود به صورت ماهانه می باشد .

صفحات مرتبط با موسسه مالي اعتباري ثامن الائمه در قسمت معرفي حسابها و سپرده هاي ريالي
● حسابهاي قرض الحسنه
● سپرده سرمايه گذاري هاي كوتاه مدت
تبليغات