با توجه به حجم زياد اعضاي خبرنامه، لطفا در صورت امکان از آدرس غير از Yahoo استفاده کنيد.
اگر از سرويس Yahoo Mail استفاده مي کنيد، حتما پوشه Spam را مشاهده کنيد. شايد نامه هاي ارسالي توسط خبرنامه «بانک ديتا» به پوشه Bulk ارجاع شوند.

آدرس Email :

معرفي حسابها و سپرده هاي ريالي

Bank Refah
با افتتاح این حساب شما مبلغی را بصورت سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز به بانک می‌سپارید بانک موجودی این حسابها را بصورت تسهیلات قرض الحسنه برای اموری چون ازدواج، تهیه جهیزیه، درمان بیماری، امور عام المنفعه و رفع نیازهای ضروری به متقاضیان می پردازد.
به موجودی حسابهای پس انداز سودی تعلق نمی‌گیرد و از گیرندگان این قبیل تسهیلات نیز سودی دریافت نمی گردد.اصل موجودی پس انداز شما در صورت مطالبه در هر زمان قابل استرداد است. شما می‌توانید با پرداخت مبلغی به دلخواه(حداقل 100،000 ریال تا میلیاردها ریال) حساب قرض الحسنه داشته باشید.
اگر حداقل موجودی شما 100،000 ریال باشد، می‌توانید در قرعه کشی سالانه جوایز حسابهای قرض الحسنه پس انداز شرکت کرده و در صورت برنده شدن، از جوایز نقدی و غیر نقدی بانک رفاه بهره مند گردید.
بانک رفاه برای راحتی شما، حساب پس‌انداز همراه را که حساب پس‌انداز فراگیر است، نیز راه اندازی نموده است. که در این نوع از حساب (همراه)، شما دیگر مشتری تنها یک شعبه نخواهید بود، بلکه همه شعب بانک که مجهز به سامانه حساب همراه هستند شما را می شناسند و در هر شهری که بخواهید، می توانید وجوه خود را ، سریع دریافت و یا وجوهی را به حساب خود واریز نمایید.


مزایای افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز برای مشتریان:
1- کمک به نیازمندان و برخورداری از اجر اخروی اعطای قرض الحسنه به دیگران
2- شرکت در قرعه کشی هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی سالانه بانک
3- در اولویت بودن دارندگان این نوع حساب برای دریافت انواع تسهیلات
 

نحوه قرعه کشی جوایز حسابهای پس انداز
مراسم قرعه کشی و اعطای جوایز، در حال حاضر سالانه یک بار انجام میگیرد و جوایز در نظر گرفته شده به برندگان خوش شانس اهدا می شود. این مراسم با حضور و نظارت نمایندگان بانک، نماینده دادستانی کل کشور، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی و نماینده بانک مرکزی ج .ا. ا برگزار می‌شود. زمان و مکان اجرای مراسم از طریق روزنامه‌های کثیر الانتشار به اطلاع عموم می‌رسد. مضافا"آنکه ضمن هماهنگی قبلی با بانک، حضور دارندگان حساب سپرده قرض الحسنه پس انداز در این مراسم امکان پذیر می‌باشد.
 

شرایط شرکت در قرعه کشی و بهره مندی از جوایز
حداقل موجودی برای شرکت در قرعه کشی 100.000 ریال و به ازاء هر 50.000 ریال در هر روز یک امتیاز تخصیص می‌یابد. برای شرکت در قرعه کشی داشتن حداقل مانده 100.000 ریال در آخرین روز مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی و یا مفتوح بودن حساب در آخرین روز مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی ( داشتن حداقل 1 ریال موجودی ) به شرط حفظ موجودی 100.000 ریال به مدت 90روز متوالی از تاریخ شروع دوره لغایت آخرین روز مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، الزامی است.
شرط دریافت جایزه برای برندگان، مفتوح بودن حساب با هر مبلغ موجودی ( مانده صفر نباشد) در روز قرعه کشی و حفظ مبلغ 100.000 ریال به مدت 3 ماه متوالی از تاریخ شروع دوره لغایت 89 روز پس از آخرین روز مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی می باشد.


مدارک و شرایط لازم برای افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز برای افراد حقیقی
1- داشتن حداقل 12 سال تمام (برای افراد کمتر از 12 سال، پدر، مادر و یا قیم قانونی فرد میتواند افتتاح حساب نماید)
2- ارائه اصل و تصویر شناسنامه عکس دار و کارت ملی
3- دوقطعه عکس(برای افراد بی سواد)
4- تکمیل کارت حساب پس انداز شعبه
5- ارائه مهر نام و نام خانوادگی و اخذ اثر انگشت و معرفی فرد امین جهت افراد روشندل و معلول از دو دست و مشتریانی که سواد خواندن و نوشتن ندارند
 

افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز برای اشخاص حقوقی (حقوق خصوصی)
اشخاص حقوقی (حقوق خصوصی) به شرط اجازه افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز طبق اساسنامه می توانند با ارائه مدارک رسمی، حساب قرض الحسنه پس انداز افتتاح نمایند.
مدارک و شرایط لازم جهت افتتاح حساب مذکور برای شخص حقوقی به شرح ذیل می باشد:

1-  اصل و فتوکپی شناسنامه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت

2- اصل و فتوکپی اساسنامه یا شرکت نامه (حسب مورد ) که در آن مجاز بودن شرکت به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز ذکر شده باشد.

3- اصل و فتوکپی آگهی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت مندرج در روزنامه رسمی (اشخاص حقوقی مکلفند در صورت هر گونه تغییر در صاحبان امضاء مجاز شرکت، مراتب را با ارائه آگهی تغییرات فوراً به بانک اعلام و صاحبان امضا مجاز جدید را معرفی نمایند. در غیر این صورت مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود.)

4- اصل و فتوکپی مجوز فعالیت شرکت

صفحات مرتبط با بانک رفاه در قسمت معرفي حسابها و سپرده هاي ريالي
● قرض الحسنه جاری
● حساب سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت عادی
● حساب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت
تبليغات